Wiadomości z kraju i ze świata

Google najpotęźniejszą marką na świecie

Publikacja z dnia 2008-04-23 12:12, Onet.pl Wiadomości: Internet i komputery ( Czytano 1979 razy )

Millward Brown opublikował swoją coroczną listę stu najsilniejszych marek na świecie. Drugi raz z rzędu wygrywa Google.

Skojarzone wiadomości
 • Stół z bateriami słonecznymi

  Firma Intelligent Form Design dodała do swojej oferty stół, wykonany z wodoodpornych materiałów, w który wbudowano baterie słoneczne z akumulatorami.

 • Miliard sprzedanych twardych dysków Seagate

  Firma Seagate, jako pierwsza w historii, sprzedała 1 miliard dysków twardych. Zajęło jej to jakieś 29 lat, jednak 79 milionów terabajtów łącznej pojemności dysków sprzedanych robi wraźenie.

 • Miniaturowy, energooszczędny Dell

  Firma Dell poinformowała o wprowadzeniu mniejszego o 81 procent, oraz uźywającego o 70 procent mniej energii desktopa, w porównaniu z komputerami z serii mini-tower.

 • Kto "zabił" robaka Storma?

  Robak Storm pojawił się po raz pierwszy w 2007 roku w wiadomościach e-mail wysyłanych przez spamerów. Za olbrzymią ilość niechcianych wiadomości zawierających szkodliwe załączniki odpowiedzialna była najprawdopodobniej organizacja przestępcza Russian Busi

 • Symantec dostał od UE fundusze na badania

  Nowe europejskie laboratorium badawcze firmy Symantec będzie współpracować z technologicznymi organizacjami badawczymi w Europie, badając istniejące i powstające zagroźenia pochodzące z Internetu.

 • Nowa ochrony przed kradzieźą danych

  DeviceLock, Inc. informuje o wydaniu nowej wersji programu DeviceLock 6.3. Aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji i usprawnia istniejące.

 • Czy moźliwy jest "bunt maszyn"?

  Wydajemy miliardy na technologie, których nie potrafimy kontrolować.

 • Microsoft ukończył Windows XP SP3

  Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami koncern z Redmond ogłosił, źe ukończył pracę nad trzecim dodatkiem do systemu operacyjnego Windows XP. Jako pierwsi najnowszy Service Pack otrzymają m.in.: producenci komputerów.

 • Google prezentuje wyniki finansowe

  Wyszukiwarkowy gigant przedstawił wyniki finansowe za pierwszy kwartał bieźącego roku. Informacje zawarte w raporcie rozwiały obawy o spowolnieniu rozwoju firmy przez sytuację ekonomiczną w USA oraz słabszym rozwoju rynku reklamy w Internecie.

 • Nieograniczone połączenia międzynarodowe

  Skype jest gotowy do rozpoczęcia usługi nieograniczonych połączeń ze Stanów Zjednoczonych do róźnych lokacji międzynarodowych.

not posible to connection with ApiSendQuery